SVK ENG HUN

Rezervácia

Pokračovať
This is an example of a HTML caption with a link.

VILLA GREEN

Penzión VILLA GREEN sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač, v srdci Slovenska medzi mestami Banská Bystrica a Zvolen. Oblasť je mimoriadne bohatá na liečivé minerálne pramene, prírodné krásy, športové strediská a kultúrne pamiatky. Kúpele Sliač a Kováčová, mestá Zvolen i Banská Bystrica či golfové ihrisko Hron sú od VILLA GREEN vzdialené len niekoľko minút chôdze alebo jazdy autom.

VILLA GREEN ponúka svojim hosťom 7 štýlových dvojlôžkových izieb, priestranný apartmán a reštauráciu s kaviarňou GREEN GALLERY s ponukou netradičných jedál, talianskej pizze, kvalitných slovenských vín a originálnou výstavou diel mladých slovenských autorov. Každá izba je vybavená LCD televízorom so satelitným príjmom, klimatizáciou, balkónom alebo terasou a WiFi pripojením na internet. Naši hostia majú k dispozícií uzatvorené parkovisko priamo pri penzióne VILLA GREEN.

Výnimočnosťou penziónu VILLA GREEN je použitie inteligentného systému využívania obnoviteľných zdrojov energie, ktorý kombinuje fotovoltaický systém na výrobu elektrickej energie, solárny systém ohrevu vody a reverzný chod klimatizácií využívaný v prechodných obdobiach na vykurovanie. Elektricky ovládané exteriérové žalúzie optimalizujú množstvo slnečného žiarenia prenikajúceho do interiéru v závislosti od ročného obdobia. VILLA GREEN je skutočne „zelená“ a teší nás, že každý deň prispievame k znižovaniu emisií CO2. Všetci sa riadime heslom:

„ Buď ty sám zmenou, ktorú si želáš pre tento svet. “

Práve preto, že nám životné prostredie veľmi leží na srdci, poskytujeme všetkým hosťom, ktorí pricestujú bicyklom, vlakom, hybridným alebo elektrickým vozidlom „zelený bonus“ vo výške 10 % z ceny ubytovania.

Štýl, útulnosť a súkromie VILLA GREEN spolu s jedinečnosťou liečebných účinkov termálnych minerálnych prameňov kúpeľov Sliač a Kováčová a širokými možnosťami športovo-rekreačného vyžitia vytvára pre návštevníkov ideálne podmienky pre organizáciu obchodných stretnutí, súkromných osláv ale i oddych a relaxáciu. Veríme, že Vás budeme môcť u nás čoskoro privítať a VILLA GREEN sa stane aj Vaším obľúbeným miestom.